O MNIE

carphotosession.pl

Cześć,
Nazywam się Łukasz Kajdan – mam 29 lat. Jestem informatykiem i fotografem, a moje zamiłowanie do motoryzacji trwa odkąd sięgam pamięcią.

Od 2015 roku zajmuję się fotografią motoryzacyjną i prowadzeniem serwisu CarPhotoSession.pl, który pomaga możliwie szybko i bezstresowo, a przede wszystkim skutecznie sprzedać każde auto! Początkowo moja działalność ograniczała się do wykonywania profesjonalnych i szczegółowych zdjęć, które miały za zadanie zainteresować nabywcę i nie zawieść jego oczekiwań po przybyciu na miejsce.

Niestety nie każdy z Państwa ma czas, sprzęt i umiejętności, aby skutecznie sprzedać swoje auto. Słuchając opinii dotychczasowych klientów i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom postanowiłem wprowadzić w tym roku nową usługę, w której kompleksowo zajmę się sprzedażą Państwa samochodu.

Usługa od A do Z – począwszy od przygotowania auta do sesji zdjęciowej, po przez sprzedaż auta, a kończąc na wypełnieniu dokumentacji związanej ze sprzedażą samochodu.

Staram się maksymalnie szybko przygotować ogłoszenie, a następnie umieścić je we wszystkich dostępnych serwisach ogłoszeniowych. Kolejnym krokiem jest dotarcie z ogłoszeniem do jak największej grupy potencjalnych klientów, co przyczynia się do szybkiego znalezienia kupca na Twoje auto!

CarPhotoSession jest małą firmą, lecz na swoim koncie ma spore grono zadowolonych klientów i pokaźną sumę aut, które dzięki nam szybko i skutecznie trafiły do nowych właścicieli. Potwierdzeniem tych słów może być ponad 500 aut, które trafiły przed obiektyw mojego aparatu oraz ok. 450 aut, które odjechały z nowymi właścicielami – co daje ok. 80% skuteczności mojej usługi! Skuteczność w dużej mierze jest konsekwencją umiejętności i doświadczenia, ponieważ doskonale wiem w jaki sposób uchwycić i zatrzymać w kadrze wszystkie zalety sprzedawanego pojazdu. Przywiązuję szczególną uwagę do detali, tak aby kupujący dobrze poznał auto zanim jeszcze zdąży zobaczyć je na żywo.

Każde zlecenie jest dla mnie tak samo ważne i do każdego podchodzę indywidualnie – zapewnia to wykonanie usługi na najwyższym poziomie!

Zapraszam do skorzystania z moich usług…
Pozdrawiam,
Łukasz Kajdan

# sprzedamy Twoje auto szybciej niż myslisz….