SESJA SPRZEDAŻOWA – FORD RANGER WILDTRAK 3.2 TDCI 215KM 2017 – SPRZEDANE! | WRZEŚNIA

Ford Ranger WildTrak (2017), fot. CarPhotoSession

Ford Ranger w wersji Wildtrak wyprodukowany w 2017 roku. Pod maską Forda znajduje się rzędowy 5-cio cylindrowy silnik diesla z turbodoładowaniem o pojemności 3196 cm³, który katalogowo  generuje moc 200KM i 470Nm momentu obrotowego. Cała moc przenoszona jest za pomocą 6-cio stopniowej automatycznej skrzyni biegów na tylną oś lub na wszystkie 4 koła w zależności od wyboru rodzaju napędu.

Auto w 2018 roku zostało zhamowane w firmie TuneForce Poznań – fabryka dała trochę mniej niż zapewnia producent – zmierzono 185KM i 450 Nm. Następnie sterownik silnika otrzymał nową bezpieczną mapę i hamownia pokazała 215KM i 560Nm – poprawiła się elastyczność auta oraz spadło spalanie. Auto na hamowni pod linkiem: https://bit.ly/3manXCK a wykresy na końcu galerii.

Auto pochodzi z polskiego salonu i jest sprzedawane przez pierwszego właściciela. Nigdy nie miało wypadku oraz nie uczestniczyło w żadnej kolizji lub stłuczce. Technicznie jak i wizualnie w bardzo dobrym stanie – fabryczna powłoka lakiernicza jak również wszystkie szyby. Wnętrze auta w bardzo dobrym stanie – tapicerka bez plam, przetarć czy wypaleń.

Auto sprzedaję na fakturę 23% – cena netto.
Więcej informacji udzielę telefonicznie zainteresowanym osobom – zapraszam do kontaktu!

KONTAKT: NIEAKTUALNE!