SESJA SPRZEDAŻOWA – AUDI TT 1.8T 150 KM 2004 – SPRZEDANE! | WRZEŚNIA

Audi TT 2004, fot. CarPhotoSession.pl

Audi TT – auto wyprodukowane w 2004 roku. Pod maską pracuje dynamiczny, a zarazem oszczędny turbodoładowany silnik z pośrednim wtryskiem paliwa o pojemności 1.8. który jest idealny pod LPG. Moc przenoszona jest przez manualną 5-cio stopniową skrzynię biegów na przednią oś.

Stan IDEALNY – zawieszenie oraz inne podzespoły w perfekcyjnym stanie! Silnik pracuje równo i chętnie wkręca się na obroty – co daje niesamowitą radość z jazdy. Wnętrze jak nowe, bez przetarć i przepaleń – nie mające żadnych oznak zużycia.

Samochód bardzo doinwestowany. W 2016 roku przy przebiegu 190 tyś wymieniony rozrząd Contitech. Miesiąc temu wymieniony olej na Mobil 5W30 wraz z filtrem oleju i filtrem kabinowym. Wymieniony został również płyn hamulcowy. Nowe hamulce na przodzie i tyle – na przód założone nacinane tarcze ATE PowerDisc 312 MM oraz klocki ATE, na tył nacinane tarcze PowerDisc 239 MM i klocki ATE – łączny koszt ok. 1300 zł. Auto ma również nowe całoroczne opony (DOT4818) na oryginalnych 16” felgach.
Na chwilę obecną auto przygotowane do codziennej eksploatacji – nie wymaga żadnych nakładów finansowych.

Auto sprawdzone pod kątem wiarygodności przebiegu w firmie historiaprzebiegu.com. Auto ma autentyczny i potwierdzony przebieg. Raport dotyczący auta można pobrać tutaj:
https://historiapojazdu.com/web/tt.html

Auto zarejestrowane w Polsce – posiada ważny przegląd i ubezpieczenie OC.
Sprzedaż na podstawie umowy kupna-sprzedaży lub f-vat marża.
Możliwa zamiana na tańsze auto.

• Silnik: 1.8 TURBO 150KM
• Rocznik: 2004
• Przebieg: 241 000 km
• Typ: Coupe 2-drzwi

KONTAKT : SPRZEDANE!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *