KOMPLEKSOWA SPRZEDAŻ POJAZDU – 0 ZŁ *

Volvo V60 2014, fot. CarPhotoSession.pl
CarPhotoSession.pl zajmie się całą sprzedażą twojego samochodu! Począwszy od przygotowania auta do sesji zdjęciowej, po przez sprzedaż auta, a kończąc na wypełnieniu dokumentacji związanej ze sprzedażą samochodu.
Usługa składa się z kilku etapów:
#1. Kontakt telefoniczny lub e-mailowy

Zadzwoń do nas, napisz sms z informacją o chęci skorzystania z usługi lub napisz e-mail – wszystkie dane znajdziesz w zakładce KONTAKT.
Przygotuj i opowiedz nam kilka słów o swoim aucie, abyśmy poznali jego najlepsze strony. Następnie przyjedziemy do Ciebie, aby uzgodnić wszystkie szczegóły dotyczące sprzedaży Twojego samochodu, które zostaną zapisane w umowie pośrednictwa sprzedaży – umowie komisu.

#2. Podpisanie umowy pośrednictwa sprzedaży pojazdu

Pierwszym krokiem w naszej współpracy, będzie podpisanie umowy pośrednictwa sprzedaży pojazdu, tak aby wszystkie ustalenia znalazły się uporządkowane czarno na białym.
Wzór umowy dostępny jest poniżej, abyś mógł się z nim wcześniej zapoznać. Elementy pisane czerwoną czcionką zmieniają się zgodnie z stanem faktycznym.
Podobnie sprawa wygląda w komisie, z tą różnicą, że Twoje auto nie będzie musiało stać bezczynnie na placu i będziesz mógł z niego korzystać na co dzień. Auto musi być jedynie do dyspozycji „na telefon”, aby pokazać je potencjalnym klientom.

#3.  Przygotowanie samochodu i sesja zdjęciowa

Pojazd zostanie przygotowany do zdjęć przez współpracującą z nami ręczną myjnię samochodową. Umyjemy, nawoskujemy i posprzątamy, a w razie potrzeby wypierzemy wnętrze lub przeprowadzimy 3-etapową korektę lakieru, aby błyszczało i wyróżniało się na tle innych ofert!
Następnie wykonamy ok. 400 zdjęć pojazdu, z których wybieramy ok. 35-50 najlepszych ujęć ukazujących samochód z każdej strony z uwzględnieniem detali i szczegółów. Wykadrowane i poddane lekkiej obróbce graficznej zdjęcia (zmiana kontrastu, balansu bieli i wyostrzeniu kadru) zamieszczę na popularnych serwisach ogłoszeniowych.
UWAGA! Nie ukrywam wad pojazdu w Photoshopie!

Sprawdzam również powłokę lakierniczą profesjonalnym miernikiem lakieru, a informacje uzyskane podczas pomiaru umieszczam w ogłoszeniu. Udostępniam również miernik lakieru potencjalnym klientom, aby mogli sami zweryfikować informacje z ogłoszenia.

Dodatkowo, jeśli jest dostępna, sprawdzam historię serwisową pojazdu u naszego partnera HistoriaPojazdu.com i załączam ją do ogłoszenia, aby każdy potencjalny klient mógł ją sprawdzić.

#4. Ogłoszenie i sprzedaż pojazdu

W ogłoszeniu zawrę wszystkie zalety, wyposażenie i stan techniczny auta w sposób najbardziej szczegółowy jak to tylko będzie możliwe. Wystawię ogłoszenie w wielu portalach m.in. Otomoto.pl, Olx.pl, Gratka.pl, Facebook.com, tak aby dotarło do jak największej liczby potencjalnych klientów. Odbiorę telefony od potencjalnych klientów i opowiem im o Twoim samochodzie, a zainteresowanym osobom zaprezentuję Twój samochód.
Wszystkie pojazdy sprzedaję na podstawie faktury vat-marża, dzięki czemu oferta jest atrakcyjniejsza dla kupującego ze względu na brak podatku 2%PCC.

#5. Formalności związane ze sprzedażą

W momencie, gdy zainteresowanej osobie Twoje auto przypadnie do gustu i będzie chciała je zatrzymać dla siebie, ja wypełnię wszystkie dokumenty związane ze sprzedażą auta, a Ty w tym czasie spokojnie spędzisz czas zajmując się swoimi sprawami 😉

#6. Ile to kosztuje !?

Zupełnie NIC !! Cała usługa związana z kompleksową sprzedażą auta Cię nie kosztuje! Wynagrodzeniem za usługę jest prowizja, którą jest doliczona do ceny auta ustalonej wcześniej z właścicielem i zapisanej w umowie.


Poniżej auta sprzedane za pośrednictwem CarPhotoSession.pl

# sprzedamy Twoje auto szybciej niż myslisz….